Akbrella beğeni

Akbrella şemsiye siparişinizde beğeni garantisi veriyor.

01.11.2013

1. Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından www.akbrella.com garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.
2. Teslimat süresi; satın almak istediğiniz ürün açıklamasında kargo teslimat bilgisi bulunmaması durumunda ödeme yaptığınız tarihten itibaren İstanbul içindeki adresler için 1 iş günü, İstanbul dışındaki adresler için ise 2 iş günüdür.

3. www.akbrella.com’dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti, almış olduğunuz ürünün miktarına ve hacmine göre değişmektedir.

4. Almış olduğunuz üründen 7 gün içinde memnun kalmamanız halinde 0 212 546 46 58 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilir ve iade koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

5. Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

6. Cayma hakkını kullanarak iade etmek istediğiniz ürün/ ürünlerin kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır. Ürünü iade etmeden önce tarafımıza mutlaka bilgi verilmesi gerekmektedir

7. Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekli ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda iade edilen ürün www.akbrella.com 'a ulaştığı andan itibaren en geç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kargo ücreti müşteriye aittir.

8. Sitemizdeki “Şemsiyeni Yarat” kısmındaki özel şemsiye siparişleriniz, istekleriniz doğrultusunda üretimi kişiye özel yapılmaktadır. Kişiye özel üretilen ürünlerimiz sözleşmeye dayalı üretilmektedir. Değişim ve iadesi ancak sözleşme kurallarına uyulmadığı takdirde mümkün olur. https://www.akbrella.com/sozlesmesemsiyeyarat.html linkimizde şemsiyeni yarat sözleşmemizi bulabilirsiniz.
Akbrella logo (212) 546 4658 09:00 - 19:00 Hafta içi arayabilirsiniz.

Sipariş ve sorunlarınızı görüşmek için telefonlarınızı bekliyoruz.

Ürün arama

Aşağıdaki kutucuktan ürünlerimize kısa yoldan ulaşabilirsiniz

Site içi aramalar geçici bir süre servis dışıdır. Akbrella bahçe ürünleri.

Mağaza

Ürünlerimizi video formatında daha yakından tanıya bilirsiniz.

Konum

  • Yarımburgaz mah. Atatürk cad. Garip sok. No:7 Küçükçekmece / İSTANBUL
  •  E-6 Tem yolunun güney yan yolunda,
     Kanuni Süleyman araştırma hastanesinin 400m batısında,
     Altınşehir mezarlığının üstünde bulunuyoruz.
    Tel: 0212 546 4658 PBX
    e-Mail: akbrellaatgmail.com