Cafe şemsiyesi

Sosyal medya hesaplarımız

Pizzabuls güneş şemsiye
Cafe şemsiyesi 1

10 0mm silver alüminyum gövde, ithal akrilik kumaşlı, krank dşli sitem havalandırma baca tertibatlı cafe şemsiyesi.

Powerade güneş şemsiye
Cafe şemsiyesi 2

60 mm alüminyum gövdeli, ipli makara sisteminde açılıp kapaması gerçekleşir, ithal akrilik kumaş kullanılmıştır, kuleli havalandırma sistemli.

Kaffee Schüz cafe şemsiyesi
Cafe şemsiyesi 3

100 mm alüminyum silver gövde, kırmızı akrilik ithal kumalı, teleskopik dişli sistem, havalandırma baca tertibatı, mermer ağırlıklı ayak.

Doqa Cafe şemsiyesi
Cafe şemsiyesi 4

500x500 ölçülerinde özel boyalı 100 mm alüminyum gövde ve kollar, havalandırma baca tertibatlı ve teleskopik sistem.

Eteksiz cafe şemsiyesi
Cafe şemsiyesi 5

400x400 cm ölçüsünde özel gövde boyama, elektrik donanımı ve ısıtıcı ilaveli teleskopik sistem, havalandırma baca tertibatı

Renkli cafe şemsiyeleri
Cafe şemsiyesi 6

Eteksiz teleskopik ve havalandırma baca tertibatlı bu alandaki cafe şemsiyeler gibi arzu edeceğiniz her renkte üretimin gerçekleştirebiliriz.

Yuvarlak cafe şemsiyesi
Cafe şemsiyesi 7

Çap 300 cm den başlayarak 700 cm çapına kadar teleskopik sistemli, sonsuz dişli sistemli cafe şemsiyeleri üretiyoruz.

Üstte görünüm
Cafe şemsiyesi 8

Yuvarlak teleskopik sistemli cafe şemsiyeleri üstten görünümü

Silver alüminyum gövde Akbrella
Cafe şemsiyesi 9

Akbrella 100 mm çapındaki Silver teleskopik cafe şemsiyesi gövdesi ve açıp kapama kolu.

Elektrik donanımı
Cafe şemsiyesi 10

Şemsiye siparişlerinizde; elektrik donanımı, led aydınlatma üniteleri, ısıtıcı armatürleri ve motorlu otomatik uzaktan kumanda ile açılıp kapama sistemlerini siparişinizde ilave isteyebilirsiniz.

Diğer seçenekler

Cafe şemsiyesi seçimi

Müşterilerinizin konforunu artıracak, renkli çekici görüntülü ortamlar için gölgelendireceğiniz yeme içme dış mekan bahçe alanlarınız, tras kısımlarını, geniş balkon alanlarınız için ısı ve yağmur suyu geçirmeyen uzun ömürlü teleskopik sistemli cafe şemsiyeleri üretiyoruz. Hem görüntü kalitesini artıran hem de rüzgar sirkülasyonu sağlayan baca sistemli cafe şemsiyelerimizin altı her dahim serin kalır ve sert rüzgarların baca kısmında tahliye olmasından dolayı şemsiye kumaşı sert rüzgarlara karşı çok daha güvende olacaktır. Mekanınıza uygun ölçülerde ürettiğimiz cafe şemsiyelerini hem 8 gen hem de kare formda üretiyoruz, saçaklı veya saçaksız olarak müşteri beğeninize uygun ürettiğimiz cafe şemsiyelerinin kumaşların tüm noktalarını serigrafi logo baskı uygulayabiliriz. Ek donanım olarak şemsiye ana gövdesine elektrik donanımı antrigron kablolar döşüyoruz, ihtiyaç olan karanlık bölgelerde kullanılan cafe şemsiyelerine led aydınlatma üniteleri ekliyoruz, çok daha lüks donanım olan uzaktan kumandalı motorlu açıp kapama sistemlerini de siparişlerinize ek ilave edebiliriz.

Yukarı